r1 r2 r3 r4 r5 r6 r7 Beste score

r4Hoofdklasse ARavMpBp12345678
1.SISSA 12050828XX*7  .  7  .  68
2.Assen 11964824*XX  .    .  57
3.Leek 116846181  .  XX5*  .  
4.Groninger Combinatie 21724315  .    .  3XX44*4
5.Van der Linde 11691312½13*4XX  .    .  
6.Middelstum 11617210  .  ½4  .  XX4*
7.Bedum 11637110½21  .  *4XX  .  
8.Lewenborg 1176511004  .  *  .  XX
Laatste verandering: za 15 feb 2020

Hoofdklasse A; Ronde: 4; KNSB rating nov 2019
TMiddelstum 11554Assen 12019½di 14 jan
1.Albert Verheij1878FM Ivo Maris239401
2.Frits Brandsma1757Geon Knol208601
3.Sjouke Gerbens1293Rieks Taal213901
4.Gerry Wubs1639Martin van Velzen1916½½
5.Bert Koster1599Pieter Tromp211701
6.Joost van Melle1489Hans Smit190001
7.Free Bekker1359Sybrand Houtsma183401
8.Be Prins1417Jan Posthoorn176401
 
TGroninger Combinatie 21733Van der Linde 1162844do 16 jan
1.Guido Visser1761Hensen Trenning½½
2.Henk Pompstra1732Bassam Issa01
3.Ferry Ruigendijk1720Sander Kletter1717½½
4.Henk van der Meer1816Henk de Ridder1701½½
5.Annelies van den Heuvel1673Johan Dijkstra152610
6.Job Holtz1693Jarek Krawczyk1695½½
7.Nico Karsdorp1753Inno de Wey Peters157501
8.Tim Loos1719Sander Wage155510
 
TLeek 11686Lewenborg 11698vr 17 jan
1.Sander Westerlaan1983Klaas Dijkhuizen190710
2.Bauke Koole1908Marcel Pouw189610
3.Pieter Doller1837Roy Bons1775½½
4.Tijmen Hofstra1705Ramon Middeljans179310
5.Issa Albadeen1502Jan Wiebe van Veen1714½½
6.Martien Veldman1634Albert Prins1633½½
7.Menno Keizer1502Boudewijn Hoogeboom151501
8.Johnny Albadeen1418John Souhoka135510
 
TSISSA 12017Bedum 1159062vr 17 jan
1.FM Koen Lambrechts2279Menno van 't Veld1876½½
2.IM Nick Maatman2389Marcel Kuipers1880½½
3.FM Renze Rietveld2267Gerard Bakker1600½½
4.Edim Salihbegovic2069Sjaak Schuit164010
5.Casper Rupert2004Bert Valkema145310
6.Mathijs de Jong1967Jaap v.d. Ploeg137510
7.Maarten Roorda1832Menno Peterson1304½½
8.Simon van Dijk1328NO10Regl.


TGroninger Combinatie 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Guido Visser1775½01½421.3 18731873+0.456
2.Henk Pompstra17250100412.3 16481455-0.693
3.Nico Karsdorp1691-000303.71z17851433-1.392
4.Henk van der Meer1804100½43.8 17121621-0.956
5.Ferry Ruigendijk1700½01½424.3 16421642-0.409
6.Job Holtz1682½½0½462w16511560-0.719
7.Tim Loos1704½--126.5 15751768+0.110
8.Annelies van den Heuvel1712½1-136.71z14871764+0.254
9.Roel Broekman1670--1-1171w16071831+0.421
10.Ynte Visser1644½½1-327.71z15161639+0.001
 
TLeek 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Heijnen2012-11-221 17852137+0.444
2.Sander Westerlaan2005½-11321z18702146+0.644
3.Pieter Doller1829--½½212.5 18261826-0.029
4.Teije Smedinga1239-0--1031w17321293-0.066
5.Huib Matthijsse0---1031z20401847 
6.Bauke Koole192301114332w18222015+0.565
7.Issa Albadeen1588011½44.52z17801871+1.428
8.Tijmen Hofstra17050111434.8 17781970+1.300
9.Martien Veldman15980½0½4162z17271535-0.511
10.Menno Keizer15170--0206.5 17441392-0.540
11.Frans Huisman1495-½--1½71w16441644+0.168
12.Johnny Albadeen1478½011482w15331624+1.068
 
TLewenborg 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Klaas Dijkhuizen18710000401 21281710-1.184
2.Marcel Pouw18341010422 20212021+0.557
3.Hiddo Zuiderweg181400--203 21961793-0.241
4.Roy Bons1807001½44 18961804+0.075
5.Aldert-Jan Grashuis1855½01-341w19361936+0.435
6.Ramon Middeljans17751010425.5 18701870+0.289
7.Jan Wiebe van Veen1701½00½416 17351542-0.929
8.Boudewijn Hoogeboom1515---11171w15021701+0.482
9.Rudy Frieswijk1557--0-1071z16641418-0.421
10.Albert Prins1609½00½417.5 16901497-0.701
11.John Souhoka1342---01081z14181187-0.413
 
TVan der Linde 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Hensen Trenning---½1½11w17611761 
2.Jos Staats1673-0--1021z21391713-0.052
3.Raymon Oord20391r1½-22.72w19522144+0.341
4.Inno de Wey Peters1612-½01331w19931993+1.047
5.Jan Pieter Koppenaal16390---1031z18711562-0.213
6.Johan Dijkstra151210004144w17821589+0.207
7.Sander Kletter16911r00½3½4.31w17901513-0.753
8.Henk de Ridder16910½½½44.82z19421851+0.328
9.Bassam Issa1101435.54z17571950 
10.Jarek Krawczyk1671000½4½6 18061477-0.996
11.Arie Bosman1724½-0-2½7.5 15831390-0.739
12.Sander Wage1555---01081z17191444-0.283
 
TBedum 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Menno van 't Veld1922110½41.52w20342125+1.018
2.Marcel Kuipers1886-½0½3121z21181995+0.224
3.Jan Pilon1703-0--1031w17571537-0.440
4.Gerard Bakker1611--0½2½3 21921999+0.455
5.Luc Hofstra1658110-324.31w17481871+0.837
6.Theo Smit171600½-3½51w16821406-1.108
7.Sjaak Schuit16351000415.34z18181626-0.169
8.Jaap v.d. Ploeg1365---01061z19671473-0.019
9.Bert Valkema1472-1003171w17141591+0.277
10.Alex v.d. Berg1649-½½-217 16821682+0.092
11.Menno Peterson1305---½1½71w18321832+0.468
12.Hennie de Groot13260---1071w1133 
13.Aart van 't Veld1355½---1½81z17571757+0.452
14.NO0r--0r  3.7    
 
TAssen 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.FM Ivo Maris23781½11412w18082136-0.379
2.Geon Knol2102--112222z18182189+0.360
3.Rieks Taal216101-1322.31w16131736-0.793
4.Pieter Tromp21101-11333.73w16842119+0.240
5.Martin van Velzen1914½-1½3243z17101833-0.276
6.Sybrand Houtsma18650011425.3 16981698-0.582
7.Hans Smit190111½145.3 16681997+0.408
8.Jaël Wierenga1678-1--1161w17171890+0.599
9.Jan Posthoorn1768-1½136.71z15301806+0.156
10.Frank van der Werff1910-½--1½71z17011701-0.274
11.Ben van Os1709½0--2½7.52w17211528+0.011
12.Abedin Heij1642½-1-282z15421735+0.221
 
TSISSA 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.FM Koen Lambrechts2288-1-½21.5 18862079-0.331
2.IM Nick Maatman2362-1½½3221w18291952-0.909
3.Tjaart Offringa20341---1131w2227 
4.FM Renze Rietveld2265111½43 16501979-0.415
5.Edim Salihbegovic2089½1½1433.5 18632056+0.030
6.Mathijs de Jong19231-11334.71z14751916+0.139
7.Benno de Jongh20411-1-2252z18182168+0.553
8.CM Simon Elgersma2139-1--1151z17752150+0.129
9.Maarten Roorda1840111½45.82w15381867+0.217
10.CM Paul ten Vergert2224-1--1161w17932201+0.067
11.Casper Rupert20211111446.32z16582097+0.549
12.Maarten Hemmes1903--1-1171w17242006+0.287
13.Simon van Dijk1354---1r008  
14.Wouter Manenschijn1740½---1½81z13951395-0.352
 
TMiddelstum 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Harry Wubs1804½00-3½11w18801604-0.737
2.Albert Verheij1873-½½0311.71z20371914-0.090
3.Sjouke Gerbens1289---01031z21391521-0.003
4.Frits Brandsma17831110433 17901983+1.125
5.Jan Mark Hof1600000-303.33w17931416-0.876
6.Gerry Wubs1658½10½424.32z18121812+0.869
7.Bert Koster1602½½-0315.71z18291706+0.205
8.Jan Bol1673-1--1161w16401849+0.471
9.Wim Harmanny1473½-0-2½6.5 17021509-0.020
10.Joost van Melle1473½0-03½6.71w16841408-0.348
11.Free Bekker1350---01071z18341399-0.048
12.Be Prins1412--00207.52w16331283-0.495
13.Joop Naaijer1395½-0-2½82z15351342-0.173

Beste score r4 gesorteerd op W en W-We
THoofdklasse ATeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Casper RupertSISSA 14420211658+0.5492097
2.Hans SmitAssen 1419011668+0.4081997
3.Maarten RoordaSISSA 1418401538+0.2171867
4.FM Ivo MarisAssen 1423781808-0.3792136
5.FM Renze RietveldSISSA 1422651650-0.4151979
6.Tijmen HofstraLeek 13417051778+1.3001970
7.Frits BrandsmaMiddelstum 13417831790+1.1251983
8.Bauke KooleLeek 13419231822+0.5652015
9.Pieter TrompAssen 13321101684+0.2402119
10.Mathijs de JongSISSA 13319231475+0.1391916
11.Edim SalihbegovicSISSA 13420891863+0.0302056
12.Bassam IssaVan der Linde 1341757 1950
13.Issa AlbadeenLeek 1415881780+1.4281871
14.Johnny AlbadeenLeek 1414781533+1.0681624
15.Menno van 't VeldBedum 1419222034+1.0182125
16.Sander WesterlaanLeek 1320051870+0.6442146