r1 r2 r3 r4 r5 Beste score

Laatste verandering: za 18 mei 2019

Beker; Ronde: 4; vr 29 mrt; KNSB rating feb 2019
TAssen2154ESG 11859
1.FM Ivo Maris2348Marcel Struik191701
2.Rieks Taal2090Herman Voss190010
3.Arjan Dwarshuis2064Jan van Os1829½½
4.Pieter Tromp2115Willem Boontje179010
 
TSISSA 12161LOS216722
1.FM Nick Maatman2379FM Renze Rietveld227510
2.CM Simon Elgersma2192Frits Rietman225301
3.Tjaart Offringa2069Hendrik de Groot209701
4.Edim Salihbegovic2005Casper Rupert204310
   Team gaat door.


TESG 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Marcel Struik198200½1414w19791888-0.255
2.Herman Voss1903--½02½22z20021809-0.235
3.Jan van Os18711½1½433 17981991+0.926
4.Evert Hondema186501--2132z16601660-0.540
5.Willem Boontje176211½043.5 17391830+0.283
 
TESG 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Raymond Hof14110---1011z19241475-0.036
2.Sergei Sarkisyan15450---1021w17961478-0.185
3.Anneke Boomsma1470½---1½31z17361736+0.319
4.Sebo Detmers1442½---1½41w17261726+0.369
 
THSP/Veendam 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Peter Riksten2147-1--1111w19512242+0.252
2.Johanan Havinga1980-½0-2½1.5 20461854-0.428
3.Sander Sprik1771--0-1031w22831834-0.045
4.Wiebe Wielenga1945-10-2132z19641964+0.038
5.Johan Scharft1946-½--1½31w17951795-0.199
6.Frits Wijbenga1738--0-1041z20431698-0.149
 
THSP/Veendam 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rudolf Loos16970---1011w17961554-0.390
2.Piet Jongejan14600---1021z17751425-0.158
3.Klaas Kuiper16020---1031w17551486-0.327
4.Hauke de Vries15620---1041z16931435-0.326
 
THSP/Veendam 3 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Evert Stoel16061---1111z19261959+0.872
2.Ger Bos16231---1121w18711940+0.834
3.Wim Smit13960---1031z17871399-0.078
4.Piet Jongejan14600---1041w17771426-0.157
 
THSP/Veendam 4 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Rob Nieuwenweg14820---1011w20061551-0.042
2.Luuk Smant14040---1021z19461482-0.029
3.Wim Pruim12900---1031w18291367-0.035
4.Jan Kuiper12340---1041z14491149-0.231
 
TVan der Linde Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Raymon Oord204711--221 16642068+0.411
2.Frank Hartog17951½--22 16841877+0.231
3.Jarek Krawczyk1710½0--2½3 16331440-0.726
4.Sander Kletter1717½0--2½4 16431450-0.663
 
TAssen Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.FM Ivo Maris2359-1-0211 20192019-0.721
2.Rieks Taal2143--11221.5 19162268+0.544
3.Pieter Tromp21241111442.3 18072237+0.752
4.Hans Smit18801-1-222.5 16281988+0.451
5.Arjan Dwarshuis2079---½1½31z18291829-0.295
6.Sybrand Houtsma1847111-333.31w15941986+0.786
7.Gerard Voorintholt163010--214 15501550-0.152
 
TLewenborg 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Klaas Dijkhuizen1899-10-211 19751975+0.153
2.Marcel Pouw1901-10-212 19311931+0.093
3.Hiddo Zuiderweg1841-½--1½31z15941594-0.339
4.Roy Bons1773-10-213.52w16651665-0.185
5.Douwe Pol1618--0-1041z18231528-0.254
 
TLewenborg 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Piet Beetsma1672½---1½11z19261926+0.308
2.Rudy Frieswijk1619½---1½21w19101910+0.345
3.Jan Drolenga16180---1031z18901561-0.187
4.Boudewijn Hoogeboom15810---1041w16521424-0.387
 
TGroninger Combinatie 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Alef Boer2132-0--1011z23482047-0.213
2.Govert Pellikaan2019-0--1021w21151874-0.375
3.Eddie Janssen178910--2122z17701770-0.102
4.Meine Straatman179211--2232w15581912+0.445
5.Russell Spears17501---1131z16271881+0.327
6.Jaap Ham16801---1141w15641815+0.326
 
TGroninger Combinatie 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Guido Visser1759-0--1011w19311652-0.294
2.Henk Pompstra1728½---1½11w21422142+0.398
3.Nico Karsdorp1747½0--2½22z18621670-0.220
4.Henk van der Meer1734-½--1½31w19881988+0.352
5.Tim Loos17251---1131w16431877+0.364
6.Ynte Visser1652-½--1½41z19261926+0.343
7.Annelies van den Heuvel1650½---1½41z14611461-0.179
 
TGroninger Combinatie 3 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Menno-Peter van der Meer14490---1011z19511507-0.069
2.Alex van Huisstede16450---1021w18181539-0.237
3.Jaap Veninga14340---1031z17951422-0.114
4.Broer Akkerboom12610---1041w16761276-0.094
 
THoogeveen Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Andries Mellema2040½---1½11w16571657-0.449
2.Leo Spaans17700---1021z15781481-0.604
3.Jeroen Bottema15690---1031w16221403-0.421
4.Jan Peek14241---1141z11641487+0.196
 
TBedum Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Menno van 't Veld1846½½--2112w19661966+0.296
2.Jan Pilon171410--212.5 16041604-0.166
3.Theo Smit172210--212.5 16701670-0.168
4.Sjaak Schuit162511--2242z14851808+0.688
 
TLeek 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Erwin Heijnen200510--2112z18161816-0.303
2.Sander Westerlaan197910--2122w18311831-0.109
3.Adrian Kuiper1834-1--1131z21262173+0.871
4.Pieter Doller183710--213.5 16301630-0.304
5.Issa Albadeen15021---1141w12391563+0.231
 
TLeek 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Frans Huisman15340---1011w20661607-0.028
2.Ed Maliepaard14750---1021z18521471-0.104
3.Jan Arie Stokhorst13680---1031w18291406-0.041
4.Teije Smedinga13170---1041z16281280-0.134
 
TSISSA 1 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.FM Nick Maatman2394--112212z21392500+0.452
2.CM Simon Elgersma2202---01021w22532035-0.415
3.Mathijs de Jong2001-1--1121w17482067+0.191
4.Edim Salihbegovic2077-111332.31w18872263+1.130
5.Benno de Jongh1994-½1-232z17221915-0.149
6.Tjaart Offringa2062---01031z20971887-0.461
7.Maarten Hemmes1895-½1-242w16541847-0.153
 
TSISSA 2 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Gertjan Haan195910--211 18351835-0.183
2.Sjoerd Rookus18861½--22 18152008+0.493
3.Willem Sipkema18391½--23 16971890+0.313
4.Wouter Manenschijn169510--214 16291629-0.067
 
Tsisters SISSA 4 Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Aneta Sokolowska17260---1011z19411641-0.181
2.Maria Burgsma14500---1021w22731669-0.003
3.Annemarie Avezaat16680---1031z22531768-0.024
4.Lydia van Altena12820---1041w20591478-0.003
 
TLOS Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.FM Renze Rietveld2275--10211 21922192-0.186
2.Hendrik de Groot2106-1-12222w20382337+0.806
3.FM Erik-Jan Hummel2277-1--1121z19462304+0.137
4.Frits Rietman22661-11332.31w19332345+0.562
5.FM Koen Lambrechts22901-1-222.52z16062110+0.048
6.Ernst-Jan Pastoor196311--222.5 17552101+0.520
7.Jan Joris Groenewold2108-0--1031w18031763-0.871
8.Casper Rupert20071-103241z16791802-0.400
 
TStaunton Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Theo Ebels1962--½-1½11z19171917-0.058
2.Edwin Zuiderweg1934½1--21.52w16961889-0.078
3.Erwin van Pelt1928½½½-31.71z17921792-0.438
4.Piet Mulder1838--0-1031z18291641-0.521
5.Bauke Koole19181---1131w16361970+0.187
6.Jaap van der Graaf1770-1½-23.5 17621954+0.555
7.Henk Seijen166110--214 15961596-0.156
 
TJH Kruit Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Geert van der Lei2026½---1½11z18561856-0.221
2.Peter Oosten15780---1021w17331463-0.312
3.Jan Hessel Kruit12640---1031z17151297-0.064
4.Herman Blaauw13300---1041w16211283-0.144
 
TDAC Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Henk Kloosterman185010--211 18471847-0.036
2.Bert Steenhuizen1707½0--2½2 17271534-0.548
3.Wiert Vos15691½--23 16561849+0.629
4.Ties Molenhuis145410--214 15751575+0.280
 
TSCEPU Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Roelof Kroon2149½---1½11z17791779-0.398
2.Jeroen Kim1754½---1½21w17481748+0.029
3.Erick Erdtsieck16190---1031z17421488-0.364
4.Erwin Kok1456½---1½41w15941594+0.179
 
THet Kasteel Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Paul Assen2021-10-2112w20002000-0.005
2.Stephan Broertjes1829--0-1021z20051724-0.283
3.Jeffrey ten Velde1734-½0-2½2.5 18251632-0.322
4.Arjen Wemmenhove1750-1--1131w15781857+0.302
5.Gerjan ter Wal1656--0-1041z19211596-0.190
6.Vincent Akkerman1507-½--1½41z15111511+0.038
 
TMiddelstum Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Frits Brandsma17670---1011w18601621-0.409
2.Bert Koster1562½---1½21z17471747+0.233
3.Be Prins14170---1031w15941313-0.290
4.Free Bekker13930---1041z14551231-0.443
 
TValthermond Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Karel Stolte1642½½--211.5 19331933+0.567
2.Rens Sliedrecht160510--2122z17861786+0.332
3.Henk Stuut157710--212.5 16901690+0.301
4.Peter Kolthof1504-½--1½41w14841484-0.038
5.Bram Rookus11650---1041w14091094-0.196

Beste score r4 gesorteerd op W en W-We
TBekerTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Pieter TrompAssen4421241807+0.7522237
2.Edim SalihbegovicSISSA 13320771887+1.1302263
3.Jan van OsESG 13418711798+0.9261991
4.Sybrand HoutsmaAssen3318471594+0.7861986
5.Frits RietmanLOS3322661933+0.5622345
6.Willem BoontjeESG 1417621739+0.2831830
7.Hendrik de GrootLOS2221062038+0.8062337
8.Sjaak SchuitBedum2216251485+0.6881808
9.Rieks TaalAssen2221431916+0.5442268
10.Ernst-Jan PastoorLOS2219631755+0.5202101
11.FM Nick MaatmanSISSA 12223942139+0.4522500
12.Hans SmitAssen2218801628+0.4511988
13.Meine StraatmanGroninger Combinatie 12217921558+0.4451912
14.Raymon OordVan der Linde2220471664+0.4112068
15.FM Koen LambrechtsLOS2222901606+0.0482110
16.Casper RupertLOS2320071679-0.4001802