r1 r2 r3 r4 Beste score

r4D categorieRavMpBp11112222
1.Assen1070012½433
2.Paardensprong7900011
Laatste verandering: zo 18 mrt 2018

D categorie; Ronde: 4; za 17 mrt; JEUGD rating feb 2018
TAssen1070Paardensprong78331za 17 mrt
1.Jaël Wierenga1449Berend Visser43710
2.Lyne Bruggink1345Rens Hegeman58610
3.Léon Niemeijer927Rogier Visser79310
4.Noël van der Veen561Stella Dekker131701


TAssen Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Jaël Wierenga13131111441 7831255+0.338
2.Lyne Bruggink11681111442 7961237+0.494
3.Léon Niemeijer92711½143 7961125+0.912
4.Noël van der Veen5611000414 783591-0.345
 
TPaardensprong Ro1234NWBrdkl RcTPRW-We
1.Berend Visser4370--0202.52w1005539-0.335
2.Ruben Blokzijl489-00-202.52z1136644-0.065
3.Rens Hegeman5860100412.5 1070878+0.342
4.Stella Dekker103100½142.5 1070979-1.193
5.Rogier Visser7930010412.5 1070878-0.149

Beste score r4 gesorteerd op W en W-We
TD categorieTeamWNRoRaTgW-WeTPR
1.Lyne BrugginkAssen441168796+0.4941237
2.Jaël WierengaAssen441313783+0.3381255
3.Léon NiemeijerAssen4927796+0.9121125
4.Stella DekkerPaardensprong410311070-1.193979
5.Rens HegemanPaardensprong145861070+0.342878
6.Rogier VisserPaardensprong147931070-0.149878
7.Noël van der VeenAssen14561783-0.345591
8.Ruben BlokzijlPaardensprong024891136-0.065644
9.Berend VisserPaardensprong024371005-0.335539