NOSBO kampioenschap jeugdclubteams

Categorie
Jeugd
Datum
zaterdag 25 February 2017 10:00 - 16:00
Locatie
Denksportcentrum Jannes van der Wal - Oliemuldersweg 43, 9713 VA Groningen 
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

De NOSBO jeugdclubkampioenschappen staan voor zaterdag 25 februari 2017 op het programma in het denksportcentrum.
In 4(!) verschillende categorieën staan de NOSBO teamtitels op het spel, met daaraan verbonden ook de plaatsing voor de diverse nationale teamkampioenschappen later in het jaar.

Voor de E teams is dat het kampioenschap dat later dit seizoen (mei/juni) nog gaat plaatsvinden.
Voor de C en D teams zijn dat de kampioenschappen van volgend najaar.

Nieuw is dat we gaan proberen ook een AB kampioenschap nieuw leven in te gaan blazen.

De verenigingen worden opgeroepen hun teams aan te melden bij Marjet Veldhuijzen van Zanten, bestuurslid jeugdzaken van de NOSBO.
De deadline ligt op donderdagavond 23 februari, zodat op vrijdag gekeken kan worden naar het speelprogramma.

Waar: Jannes van der Wal denksportcentrum Groningen
Wanneer: Zaterdag 25 februari 2017

Hoe laat: Start van het toernooi om 10 uur (AB) en 13u00 (C, D en E)
Inschrijfgeld: 10 euro per team

Deelnemers moeten volwaardig lid zijn van de KNSB/NOSBO, dus een scholieren- of ratinglidmaatschap voldoet niet.

Teams bestaande uit spelers van meerdere verenigingen kunnen ook meespelen.

Aangemelde teams:
AB: Haren (Loek van der Hagen, Joris Spanjer, Bart Siebring en Tim Bredek)
Leek (Tijmen Hofstra, Remmelt Hofstra, Tetske Hofstra en Robin Gibcus)
Paardensprong (Martijn van Nimwegen, Lodewijk van Vliet, Ruben de Wolf en Eline Hoexum)
Staunton (Thijmen Nawijn, Jan van Reijendam, Oscar Hoppen en Jos Arkesteijn)

Speeltempo: 45 minuten pppp + 5 seconden increment per zet.
Eerste ronde om 10u00, ronde 2 om 11u55, ronde 3 om 13u50

C: Mixed team (Jip Oude Weernink, Rowin Berghuis, Tobias van Essen en Jesper Spanjer)

D: Mixed team (Jaël Wierenga, Willem Mooibroek, Lyne Bruggink en Janneke van der Hagen)
Ten Boer (Sem van Dijk, Jovan Abdulahad, Daniël Sauchelli en Joël Greven)
Ten Boer 2 (Lisanne van der Kaap, Joey Nolden, Lente Burgstra en Eli Alia Jorritsma)
Groninger Combinatie (Koen Waggeveld, Wieke Waggeveld, Simon Bekkering, Levi Stekema)

Speeltempo: 15 minuten pppp.
Eerste ronde om 13u00, ronde 2 om 13u30, ronde 3 om 14u00, ronde 4 om 14u30 en ronde 5 om 15u00

E: Paardensprong (Stella Dekker, Rogier Visser, Gianlucca Luccessu en Rens Hegeman)
Matadoren (Matteo Petrelli, Tommasso Cioffi, Laura Cioffi, Tjalle Droogh)

Speeltempo: 10 of 15 minuten pppp
Eerste ronde om 13u00, de rest ntb

Enkele teams missen nog spelers, er is dus nog plaats voor individuele spelers, die wel willen meespelen, maar die op dit moment geen team hebben. De spelers moeten wel in het team passen que leeftijd. Ook is het mogelijk dat 4 losse spelers een team vormen.
AB: De jaargangen 1997-2002 en jonger
C: De jaargangen 2003 en 2004 en jonger
D: De jaargangen 2005 en 2006 en jonger
E: Jaargang 2007 en jonger

 
 

Alle datums

  • zaterdag 25 February 2017 10:00 - 16:00