Stappenkampioenschap 2019

 Inschrijving gesloten
 
50
Categorie
Jeugd
Datum
zaterdag 28 September 2019 12:30 - 18:00
Locatie
Buurthuis de Semmelstee - Semmelweisstraat 182, Groningen Groningen, Nederland
Telefoon
06-83227313
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
LET OP: Dit is niet zoals eerder aangekondigd in Hoogkerk!

Inschrijfgeld: 5 euro
Registratie : uiterlijk 12.45 uur
Tijd : 13.00 - 17.00 uur
Type : 7 ronden Zwitsers
Bedenktijd : 15 min pppp

Er wordt gespeeld in groepen waarvan iedereen in het bezit is van hetzelfde stappendiploma. 

Er zijn de volgende groepen:

- spelers zonder stappendiploma
- spelers in bezit van stap 1
- spelers in bezit van stap 2
- spelers in bezit van stap 3
- spelers in bezit van stap 4 en hoger

Informatie:

Hiddo Zuiderweg
06-83227313
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Indeling bijgewerkt op 27-9 21u27

Voornaam Achternaam club Stap rating
Arjan de Vries Staunton 5 1572
Sono Folkers Matadoren 5 1178
Gianluca Cioffi Matadoren 5 978
Matteo Petrelli Matadoren 4 1029
Tobias van Essen Leek 4 1019
Tommaso Cioffi Matadoren 4 860
Aron Hardeman Paardensprong 3 1182
Quinn van Dijk Matadoren 3 927
Eliot Horenberg Paardensprong 3 915
Jurjen Noorlander DTK 3 741
Abe  Smeding Matadoren 3 711
Elger Kingma Buitenpost 3 394
Sander Wage Van der Linde 2 1061
Nano Boe  ÈSG 2 900
Ernst vd Bogaart Staunton 2 801
Eli-Alia Jorritsm Paardensprong 2 799
Ghilon Etienne Matadoren 2 599
Serana Tunyluhulima Assen 2 582
Dani Bos Nissim Staunton 2 551
Isodora Koenes Ten Boer 2 513
Olaf List Ten Boer 2 501
Anouk Koerts Staunton 2 434
Isaac Boe ESG 1 700
Constance Werkhoven   1 650
Elodie Hardeman   1 600
Imara Hardeman Paardensprong 1 551
Abe  van der Kolk Sauwerd 1 519
Simon Kolijn Paardensprong 1 519
Ilya Kuipers GC 1 487
Kasper Eldering   1 450
Deen van der Kolk Sauwerd 1 438
Toon Verheijen   1 431
Boaz Bronswijk Paardensprong 1 425
Tessel Reuver Ten Boer 1 421
Dagmar  Luijckx Paardensprong 1 420
Casper Hoogschagen Paardensprong 1 410
Ties Boers Paardensprong 1 335
Jonathan Drijver Paardensprong 1 323
Lucas Niemeijer Assen 1 310
Melle Hoogschagen Paardensprong 1 305
Pim  van Oort Paardensprong 1 300
Marcus Hilwerda Paardensprong 1 300
David Kolijn   0 500
Daniel Medendorp Ten Boer 0 500
Matei Crismaru Paardensprong 0 418
Sarah Schippers Ten Boer 0 400
Benjamin Wiersma Sauwerd 0 350
 
 

Alle datums

  • zaterdag 28 September 2019 12:30 - 18:00

Deelnemerslijst

Anouk KoertsAnouk Koerts
Matteo PetrelliMatteo Petrelli
Abe van der KolkAbe van der Kolk
Deen van der KolkDeen van der Kolk
Lucas Niemeijer Lucas Niemeijer
Matei Crismaru Matei Crismaru
Elger KingmaElger Kingma
Ghilon EtienneGhilon Etienne
Kasper Eldering Kasper Eldering
Ernst van den BogaartErnst van den Bogaart
Tommaso CioffiTommaso Cioffi
Gianluca CioffiGianluca Cioffi
Dani Bos NissimDani Bos Nissim
Arjan de VriesArjan de Vries
Abe SmedingAbe Smeding
Tie BoersTie Boers
Simon KolijnSimon Kolijn
Jonathan DrijverJonathan Drijver
Pim van OortPim van Oort
Quinn van DijkQuinn van Dijk
Jurjen Jurjen
Serana TunyluhulimaSerana Tunyluhulima
Constance Constance
MelsMels
Aron HardemanAron Hardeman
Imara HardemanImara Hardeman
Melle HoogschagenMelle Hoogschagen
Casper HoogschagenCasper Hoogschagen
Boaz BronswijkBoaz Bronswijk
Elliot HorenbergElliot Horenberg
Ilya KuipersIlya Kuipers
Elodie HardemanElodie Hardeman
Benjamin wiersmaBenjamin wiersma
David KolijnDavid Kolijn
Sander WageSander Wage
Olaf ListOlaf List
Tessel ReuverTessel Reuver
Tobias van EssenTobias van Essen
Isidora KoenesIsidora Koenes
Daniël MedendorpDaniël Medendorp
Isaac BoeIsaac Boe
Nano BoeNano Boe
DagmarDagmar
Eli Alia JorritsmaEli Alia Jorritsma
Sarah SchippersSarah Schippers
Marcus HilwerdaMarcus Hilwerda
Sono FolkersSono Folkers
ToonToon
Ivar WieringaIvar Wieringa
Boris BouwhuisBoris Bouwhuis