Grand Prix Ten Boer 2018

 Inschrijving gesloten
 
0
Categorie
Jeugd
Datum
zaterdag 13 January 2018 13:30 - 17:00
Locatie
Buurhoes - Gaykingastraat 17, 9791 Ten Boer 
Telefoon
050-3024718
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Bijlage
De Grand Prix van Ten Boer vindt dit seizoen plaats op zaterdag 13 januari.
Schaakclub Ten Boer neemt afscheid van het Buurhoes met deze Grand Prix. Met een speciale prijs, een LEGO robot.

Wanneer: Zaterdag 13 januari 2018 om 13u30
Registratie: Tussen 13u00 en 13u15
Aanmelding sluit op vrijdagavond 12 januari om 20u00

Inschrijfgeld: 5 euro
Indeling in groepen van 6 tot 8 spelers, de bedenktijd is 15 tot 20 minuten per persoon

Indeling in groepen op basis van de Noordelijke JeugdRating
Inschrijven via de groene knop bovenaan op deze pagina

Deelnemerslijst op ratingvolgorde (indeling in groepen onder voorbehoud)

Groep A
Daan Noordenbos 1673
Loek van der Hagen 1559
Gerbrich Kroon 1344
Luca Petrelli 1321
Lennart Molanus 1131
Sven Broersma 1127

Groep B
Lemée Reuver 1049
Lyne Bruggink 1008
Florian Molanus 987
Eva Molanus 919
Pieter van Nes 889
Léon Niemeijer 876

Groep C
Rowin Berghuis 869
Melle Dijkstra 865
Yrsa Reuver 848
Tobias van Essen 846
Robin Gibcus 819
Lindert Kroon 784

Groep D
Remmelt Hofstra 774
Isaiah de Lijster 709
Marthijn Kooistra 702
Levi Sekema 680
Tetske Hofstra 653
Sono Folkers 636
Matteo Petrelli 632
Jurjen Noorlander 608

Groep E
Daniël Sauchelli 554
Brent Westerhuis 540
Jan Steenstra 540
Gianluca Cioffi 534
Menko Damwichers 524
David Bandstra 512
Ralf Westerhuis 506
Rens Hegeman 500

Groep F
Tommaso Cioffi 471
Johan Bakker 446
Sem van Dijk 432
Noël van der Veen 428
Adriaen van Helden 409
Noël Koene 395
Elisa Oostinga 383
Marten Hofstra 368

Groep G
Olaf List 361
Elliot Horenberg 346
Luuk Zilverberg 345
Luka Brader 319
Aletta Dekker 306
Siedrick Tuinstra 298
Berend Visser 295
Gandul Naran 228

Groep H
Abe Smeding 221
Jurre de Haan 100
Isidora Koenes 100
Tristan Borg -
Sebastian Marulanda Castillo -
Quinn van Dijk -
Sahal Syaf -
Lisa Bronswijk -

Groep I
Beer Bruna 221
Mehran Sprong 100
Anna van Houten 100
Boaz Bronswijk -
Bram Benne -
Skip van Kampen -
Eva Rijff -
Hedde Duindam -

Groep J
Lisanne van der Knaap 217
Feline Hartman 140
Sirion Dijks 100
Martin Kostal -
Koen van Zantwijk -
Chris Hoogers -
Riemer Miedema -
Matthias Weening -

Groep K
Giovanni Sauchelli 163
Stefan Weidenaar 151
Haaie Bouma -
Ewout Rodenboog -
Mikhail Yaqoub -
Choky Syaf -
Ewout Haasdijk -
 
 

Alle datums

  • zaterdag 13 January 2018 13:30 - 17:00

Deelnemerslijst

Geen deelnemers