2de Lytje Willem Grand Prix toernooi

 Inschrijving gesloten
 
51
Categorie
Jeugd
Datum
zaterdag 21 October 2017 13:00 - 17:00
Locatie
Hotel Van der Werff - Reeweg 2, 9166 PX Schiermonnikoog 
Telefoon
06-10416607
E-mail
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
Wanneer: zaterdag 21 oktober

Aanmelden: Tot vrijdagavond 20 oktober 21.00

Registratie: 12.15-12.45

Toernooi:  13.00-17.00

Prijsuitreiking: 17.30

Locatie: Hotel van de Werff op Schiermonnikoog

Naam toernooi: 2e Lytje Willem Grand Prix Jeugdtoernooi

Extra: op vrijdagavond krijgen de deelnemers de mogelijkheid om simultaan te schaken tegen grootmeester Jan Werle ( in Tox Bar op Schiermonnikoog)

Tevens is er speciaal voor schakers een arrangement op kampeerboerderij Eureca (te boeken via 0519-531421 of www.eureca.nl). 1 nacht voor 15 euro en twee nachten voor 25 euro.  Iedere 5e boeker van het arrangement krijgt een gratis bootkaartje! 


Flyer toernooi
Deelnemers op rating

Thijmen Nawijn 1578
Harm Jan Kootstra 1441
Sjouke Dijkstra 1362
Gerbrich Kroon 1306
Leandro Slagboom 1232
Sven Broersma 1145

Jannes Westerhof 1085K
Christian Torensma 1052
Lyne Bruggink 1010
Tobias van Essen 961
Dylan Torensma 926
Pieter van Nes 872

Melle Dijkstra 858
Rogier Visser 789
Tetske Hofstra 769
Joep Westerhof 749K
Joël Greven 726
Levi Sekema 720
Remmelt Hofstra 714

Marthijn Kooistra 651
Brent Westerhuis 602
Rens Hegeman 565
Menko Damwichers 559
Ralf Westerhuis 553
Jan Steenstra 546
Vester van Houten 507
Eli Alia Jorritsma 485

Noud van Dinteren 414*
Olaf List 391
Daniël Sauchelli 386
Lizzy van Anrooij 362K
Gianluca Lucchesu 333
Berend Visser 327
Elisa Oostinga 310
Sono Folkers 289

Luka Brader 259
Jennifer Vink 214
Hadassa van Essen 140**
Elliot Horenberg 100*
Jesper van Dinteren 100*
Sophie Valkonet -
Timo Plaggemars -
Giovanni Sauchelli -

Abe Smeding 252
Beer Bruna 237
Isidora Koenes 100
Roosmarijn Dijkstra 100*
Sjoerd van der Pijl -
Hidde van der Meulen -
Björn Elderson -
Brecht Kuperus -

 
 

Alle datums

  • zaterdag 21 October 2017 13:00 - 17:00

Deelnemerslijst

Melle DijkstraMelle Dijkstra
Sjouke DijkstraSjouke Dijkstra
Roosmarijn DijkstraRoosmarijn Dijkstra
Marthijn KooistraMarthijn Kooistra
Olaf ListOlaf List
Sono FolkersSono Folkers
Abe SmedingAbe Smeding
Levi SekemaLevi Sekema
Luka BraderLuka Brader
Jennifer VinkJennifer Vink
Leandro SlagboomLeandro Slagboom
Elliot HorenbergElliot Horenberg
Brent WesterhuisBrent Westerhuis
Ralf WesterhuisRalf Westerhuis
Timo Plaggemars Timo Plaggemars
Rogier VisserRogier Visser
Vester van HoutenVester van Houten
Berend VisserBerend Visser
Menko DamwichersMenko Damwichers
Björn EldersonBjörn Elderson
Eli Alia JorritsmaEli Alia Jorritsma
Pieter van NesPieter van Nes
Thijmen NawijnThijmen Nawijn
Gianluca LucchesuGianluca Lucchesu
Sven BroersmaSven Broersma
Jannes WesterhofJannes Westerhof
Joep WesterhofJoep Westerhof
Gerbrich KroonGerbrich Kroon
Joël GrevenJoël Greven
Jan SteenstraJan Steenstra
Isidora KoenesIsidora Koenes
Elisa OostingaElisa Oostinga
Brecht KuperusBrecht Kuperus
Daniël SauchelliDaniël Sauchelli
Giovanni SauchelliGiovanni Sauchelli
Lyne BrugginkLyne Bruggink
Lizzy van AnrooijLizzy van Anrooij
Jesper van DinterenJesper van Dinteren
Noud van DinterenNoud van Dinteren
Remmelt HofstraRemmelt Hofstra
Tetske HofstraTetske Hofstra
Beer BrunaBeer Bruna
Rens HegemanRens Hegeman
Sophie ValkonetSophie Valkonet
Tobias van EssenTobias van Essen
Hidde van der MeulenHidde van der Meulen
Hadassa van EssenHadassa van Essen
Harm Jan Kootstra Harm Jan Kootstra
Dylan TorensmaDylan Torensma
Christian TorensmaChristian Torensma
Sjoerd van der PijlSjoerd van der Pijl